Automatické závory pro vaše prostory, včetně montáže a servisu

S ohledem na rostoucí potřebu zabezpečení vstupů a přístupových cest nabízíme komplexní montážní řešení, která zahrnují instalaci moderních automatických závor. S naším týmem zkušených odborníků a širokou škálou kvalitních produktů jsme připraveni zajistit bezpečnost a pohodlí vašich prostorů. Přečtěte si níže více o našich službách a výhodách spolupráce s námi.


V neveřejných prostorách, jako například na parkovištích firem nebo obytných komplexů, nejsou plochy tak často frekventované a uživatelé nevyžadují připojení k platebním systémům. Pro tyto účely máme v nabídce automatické závory SH 50 a SH 100 od firmy Hörmann.

S oválným ramenem závory SH 50 je dosaženo maximální blokovací šířky 4,71 metru a lze aktivovat až 500 cyklů za den. Model SH 100 je určený pro 1000 cyklů za den a jeho oválné rameno dokáže zablokovat příjezd o maximální šířce 5,75 metru.

AUTOMATICKÉ ZÁVORY SH 50 / SH 100 

Automatická závora SH 300 má maximální blokovací šířku 3,75 m.
Díky mimořádně rychlé době otevření (přibližně 2,4 sekundy) v kombinaci s vysokým počtem denních otevíracích cyklů (až 5000) lze závoru používat i u velmi frekventovaných vjezdů a výjezdů. Navíc je mimořádně odolná s celkovým počtem až 10 milionů cyklů. Je k dispozici s plochým nebo kulatým ramenem.

Automatická závora SH 600 s kulatým ramenem je mimořádně pevná a je k dispozici s maximální blokovací šířkou 6,14 m. Doba otevření a zavření této varianty závory je kratší než 8 sekund s až 1600 otevíracími cykly za den. Dodatečnou stabilitu zajišťuje montáž oboustranného držáku závory. 

AUTOMATICKÁ ZÁVORA SH 300 / SH 600

Máte zájem o kalkulaci či více informací okolo automatických závor a jejich montáži a servisu? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem zde.