Interiérové stínění - žaluzie, rolety a roletky (včetně montáže)

Nabízíme vhodná řešení v oblasti interiérového stínění, které Vám pomůže příjemně zastínit Vaše bydlení a zabrání nežádoucím pohledům kolemjdoucích. Díky správnému výběru stínění je možné v létě snížit teplotu v místnosti o několik stupňů, v zimě naopak pomůže udržet drahocenné teplo uvnitř. Montáží interiérového stínění si tudíž dopomůžete k lepším podmínkám ve Vašem bytě, domě, či kanceláři, ale také může plnit funkci pouze dekorační.


Klasické celostínící horizontální žaluzie jsou nejoblíbenějším řešením zastínění a to zejména díky své variabilitě. Jsou k dostání v širokém spektru barev a typů. Lamely jsou vyrobeny z hliníku, který je vysoce odolný. Horizontální žaluzie dodáváme také i v imitaci dřeva. Svou oblíbenost si získali především pro snadnou montáž a nízkou ovládací sílu. Vytáhnout žaluzie, nebo pootočit lamely dokážou i ti nejmenší. Za zmínku také stojí jednoduchá údržba. Lamely si prostě nakloníte a otřete prach vlhkým hadříkem.

Klasické celostínící horizontální žaluzie

Vertikální žaluzie je stínění určené převážně na zastínění větších prostorů. Ať už se jedná třeba o kanceláře, či recepce. V takto velkých prostorech dokážou nahradit záclony, pohledově tedy místa nejsou prázdná. Látku pro vertikální žaluzie vybíráme opravdu důkladně. Důležitou roli hraje pevnost, odolnost, či propustnost světla a tepla. Vertikální žaluzie jsou vyráběny s antistatickým povrchem, tudíž odpuzují drobné prachové částice. Vybrat si také můžete nehořlavou látku.

Vertikální žaluzie

Rolety DEN a NOC jsou v dnešní době již také velmi oblíbeným stíněním do oken, jsou zároveň i vkusným dekorativním doplňkem obytného prostoru v široké škále barev. Princip těchto rolet je jednoduchý – v jejich látce se střídají průhledné a neprůhledné pruhy a překrývají se dvě vrstvy, díky čemuž můžete plynule regulovat intenzitu světla a nastavovat různou míru jeho průchodnosti roletami. Roletu je možné pořídit jako otevřenou variantu bez boxu, kde není limitována tloušťka navinuté látky a je vidět návin rolety a nebo uzavřenou variantu, kdy je látka ukryta pod hliníkovou kazetou (boxem). Rolety lze namontovat volně na zeď nebo do ostění.

Rolety DEN a NOC

Okenní roletky DEN a NOC jsou malé roletky uchycené do rámu okna nad jednotlivé okenní tabule. Pokud upřednostňujete moderní minimalistický styl, látkové roletky jsou tou správnou volbou. Údržba rolet je minimální, látka má antistatický povrch, který odpuzuje částice prachu. Můžete ji otřít vlhkým hadříkem, nebo prachovkou.

Okenní roletky DEN a NOC

Okenní klasické roletky jsou stíněním, které se na trhu drží již řadu let. Mají jednoduché ovládání a vybrat si můžete z nejrůznějších dekorů. Od květovaných, přes pruhované, až po výrazné geometrické tvary. Barevně jsou látkové roletky rozmanité, proto je vyladíte s každým interiérem a stanou se nepostradatelným prvkem domova. 

Okenní klasické roletky

Plissé roletky - plissé pochází z francouzštiny a znamená přeložený, roletka je totiž překládaná, stejně jako kdysi oblíbené plizované sukně. V interiéru působí zajímavým dojmem a její největší výhodou je, že ji můžete libovolně zatahovat a vytahovat ve dvou směrech. Vytváříte si tak na oknech stínění, přesně podle výšky slunečního záření, nebo momentální nálady. Propustnost světla je u plissé dána výběrem odstínu a tloušťky látky. Tmavší a silnější látky doporučujeme do ložnic pro maximální zatemnění místnosti. Naopak do obývacích pokojů jsou vhodnější slabší látky světlejších tonů. Vybrat si můžete nejen z široké řady odstínů, ale i dekorů látky.

Plissé roletky

Máte zájem o kalkulaci či více informací ohledně interiérového stínění v podobě žaluzií, rolet a roletek? Kontaktujte nás telefonicky nebo            e-mailem zde.