Montáž předokenních venkovních rolet a žaluzií

Zaměřujeme se na montáž předokenních venkovních rolet a žaluzií, kde nabízíme špičkové řešení pro zvýšení soukromí, zlepšení izolace a optimalizaci světelných podmínek ve vašem domově či kanceláři.


Předokenní venkovní žaluzie mají nesporně řadu výhod a jsou moderním a funkčním prvkem každého domu či firemního objektu. Výhody venkovních žaluzií jsou zejména ty, že ochrání před UV zářením a snižují hladinu hluku z okolí. Díky tomuto venkovnímu zastínění snížíte v létě teplotu v místnosti a v zimě nedovolíte chladu proniknout dovnitř. A samozřejmě nespornou výhodou je také to, že se dají naklápět.

Jsou dva druhy venkovních žaluzií, a to zaomítací (boxy jsou schované za zateplením, toto je zejména využíváno u novostaveb nebo u zateplovaných objektů, montáž probíhá na 2 etapy) a nebo přiznané (u domů, které již mají hotovou fasádu). Žaluzií je více typů, dle šíře a tvaru lamel – Z90, Z70, C80 a S90. Nejvyužívanější jsou venkovní žaluzie Z90. Ovládání je prováděno elektromotorem.


předokenní žaluziepředokenní žaluzie


předokenní žaluzie


Předokenní venkovní rolety jsou nejoblíbenějším typem zastínění používaným zvenku budovy a to především díky své dlouhé životnosti a krásnému vzhledu. Fungují také jako částečná ochrana před vloupáním. Rolety mají hliníkové lamely zateplené PUR pěnou, redukují tudíž úniky tepla a snižují hladinu hluku z okolí. Do budoucna oceníte jistě také dlouhodobou barevnou stálost a jednoduchou údržbu, lamely můžete jednoduše ostříknout hadicí. Rolety je možné montovat ve dvou provedeních – zaomítací a přiznané. Ovládání je prováděno elektromotorem. 


Předokenní rolety


Předokenní rolety


Předokenní rolety

Máte zájem o kalkulaci či více informací ohledně montáže předokenních rolet a žaluzií? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem zde.