Průmyslová vrata od montáže po servis

Specializujeme se na služby dodání a montáže průmyslových garážových vrat. S péčí a precizností přistupujeme k instalaci, abychom zajistili, že vaše průmyslové prostory budou vybaveny spolehlivými a bezpečnými vraty prověřených značek. Jaké typy průmyslových garážových vrat a jejich montáž vám nabízíme?


Průmyslová sekční vrata jsou nejrozšířenější variantou garážových vrat na uzavření průmyslových hal. Jejich silné izolační jádro je z polyuretanové tuhé pěny, s velmi dobrou tepelnou izolací. Vysoká kvalita všech vrstev vratového křídla zaručuje maximální stabilitu a robustnost. Ocelový plech je žárově pozinkovaný, s přilnavým polyesterovým nátěrem a je tak optimálně chráněn proti povětrnostním vlivům. Na výběr máte u těchto vrat 2 typy povrchů, Stucco a Micrograin. U povrchu Stucco je vratové křídlo mnohem odolnější, než v případě hladkého povrchu Micrograin.  Vrata lze dodat bez příplatku ve dvanácti barevných odstínech. Tato vrata je samozřejmě možné doplnit integrovanými dveřmi, případně prosklením.

průmyslová sekční vrata

Průmyslová rolovací vrata z hliníku a oceli jsou díky své geniálně jednoduché konstrukci s minimem komponent mimořádně hospodárná. Jsou to uzávěry, které se znovu a znovu osvědčují v každodenním provozu. Rolovací vrata nezabírají nad otvorem téměř žádné místo. Navíjejí se kompaktně za překladem. Po stranách a v prostoru stropu se tudíž montáží těchto vrat neztrácí žádná cenná užitná plocha haly. 

Průmyslová rolovací vrata

Průmyslová prosklená hliníková vrata zaručují spoustu světla v hale a elegantní vzhled vrat. Standardně dodávané plastové prosklení Duratec poskytuje dlouhodobě kvalitní výhled přes vrata a sladěné hliníkové profily osloví harmonickým vzhledem celku. To platí také pro kombinaci vrat s rozdílnou stavební hloubkou. Váš podnik se tak v každém případě předvede z té nejlepší strany. Montáž provádíme maximálně šetrně, aby nedošlo k poškození jednotlivých elementů.

Průmyslová prosklená hliníková vrata

Rychloběžná spirálová vrata s tepelně oddělenými ocelovými lamelami snižují energetické ztráty díky rychlému otevírání vrat a jsou ideální volbou pro bezpečné a dobře izolované uzavření prostoru na noc. Podle typu montáže a provedení se přitom lamely vedou ve spirále nebo vodicích kolejnicích. Tato vrata také snadno odolávají zatížení větrem a snižují energetické ztráty a průvan. Rychloběžná vrata Hörmann vynikají dlouhou životností a vysokou hospodárností.

Rychloběžná spirálová vrata

Ultrarychlá spirálová vrata TurboLux - nejrychlejší spirálová vrata na světě se otevírají rekordní rychlostí přes 4,0 m/s a vynikají mimořádně tichým chodem. Rychlé otevírání minimalizuje provozní náklady tím, že zkracuje čekací doby před dveřmi a urychluje logistické procesy. Tato rychloběžná vrata mají průhlednost křídla vrat až 90 %. Nárazuvzdorné polykarbonátové profily jsou velmi robustní a snadno odolávají nárokům drsného každodenního průmyslového života. Díky mimořádně silnému pohonu na vnitřní straně a velmi úzkým bočním částem potřebují tato rychloběžná vrata k montáži na boku pouze 255 mm. Transparentní obložení hřídele chrání křídlo vrat před znečištěním. Společnost Hörmann je jediným výrobcem, který u modelu HS 5040 TurboLux používá k vyvážení hmotnosti místo pružin protizávaží. Díky tomu se vrata prakticky neopotřebovávají a výrazně snižují náklady na údržbu, protože pružiny není nutné měnit přibližně každých 100000 cyklů.

Ultrarychlá spirálová vrata TurboLux

Rolovací mříže sestávají z odolných ocelových a hliníkových tyčí a jsou vhodné především pro používání v průmyslové výstavbě a stavebnictví. V nákupních centrech, na stadionech nebo letištích se rolovací mříže používají často jako uzávěr a chrání obchody a gastronomické provozy před neoprávněným vstupem. Jako uzávěr vrat řídí rolovací mříže vjezd a výjezd v podzemních a hromadných garážích a zajišťují přirozené větrání. Flexibilní plášť mříže se pomocí postranních vodicích kolejnic navíjí na hřídeli v překladu, díky čemuž rolovací mříž nezabírá po stranách a na stropě téměř žádné místo.

Rolovací mříže

Rolovací mříž Shoproller – jedná se o elegantní rolovací mříž s pláštěm, vodicí kolejnicí a podlahovým profilem z eloxovaného hliníku, která se svým dokonalým designem nenápadně přizpůsobí svému okolí. Navíc je povrch odolný proti otiskům prstů a čisticím prostředkům. Vhodně ke stávajícímu místu a tělesu stavby lze montáž rolovací mříže provést před a za otvorem a také v otvoru. Trubkový motor je prostorově úsporně integrován do navíjecí hřídele. Konzoly a vodicí kolejnice jsou široké pouze 110 mm a jsou příčně zarovnané.

Rolovací mříž Shoproller

Rychloběžná plachtová vrata díky vysoké otvírací a zavírací rychlosti znatelně redukují tepelné ztráty, průvan na pracovišti, a tím výpadky personálu v důsledku onemocnění. Průhledy nebo zcela transparentní pláště vytváří světlé a přátelské pracovní prostředí a poskytují dobrý přehled pro bezpečné dopravní cesty.

Rychloběžná plachtová vrata

Máte zájem o kalkulaci či více informací ohledně průmyslových garážových vrat a jejich montáži? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem zde.