Protipožární vrata a uzávěry - Dodání, montáž a servis

Zaměřujeme se na bezpečnostní řešení vašich prostorů prostřednictvím protipožárních vrat a uzávěrů. Společně posilujeme ochranu vašeho majetku a zabezpečujeme bezpečnost osob před rizikem požáru. Námi nabízená protipožární vrata a uzávěry nejen splňují přísné normy a požadavky, ale také nabízejí spolehlivou ochranu vašich prostorů v případě nebezpečí.


Protipožární závěs FlexFire - náročným úkolem v oblasti požární ochrany staveb je podle názoru mnoha projektantů a architektů dokonalé skloubení moderní architektury, estetických aspektů a funkčnosti. Na rozdíl od mnoha klasických požárních uzávěrů nezasahuje textilní protipožární závěs FlexFire výrazněji do prostorového řešení. Díky možnosti variabilní a nenápadné montáže vyhovuje náročným požadavkům na vzhled a umožňuje realizovat nová řešení pro otevřený prostor.

Protipožární závěs FlexFire

Protipožární posuvná vrata pro spolehlivou ochranu objektů v jednokřídlém i dvoukřídlém provedení. Protipožární konstrukce jsou testovány podle normy DIN 4102. Kouřotěsná protipožární posuvná vrata pro bezpečné únikové a záchranné cesty jsou navíc testována i podle DIN 18095. Doporučují se pro všechny prostory s vysokou frekvencí osob, kde je v případě požáru nutné chránit lidi před šířením životu nebezpečných zplodin.
Pro rychlý průchod osob a průjezd vozíků nebo menších dodávkových vozidel jsou vhodná protipožární posuvná vrata s integrovanými / únikovými dveřmi. Integrované / únikové dveře jsou z požárně technických důvodů zásadně vybaveny samozavíračem dveří s kluznými lištami. 

Protipožární posuvná vrata

Máte zájem o kalkulaci či více informací k protipožárním vratům a uzávěrům? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem zde.