Sítě proti hmyzu do oken a dvěří

Poskytujeme dodání i montáž sítí do oken a dveří proti hmyzu, která vám umožní užívat si letní dny bez nevítaných hostů. Sítě proti hmyzu jsou ideálním a efektivním způsobem jak ochránit svůj domov před hmyzem, aniž by bylo nutné obětovat přirozené osvětlení nebo čerstvý vzduch.

Okenní sítě slouží jako ochrana proti hmyzu. Montáž se dá provést na všechny typy plastových, dřevěných i hliníkových oken. Jistě také oceníte fakt, že se do okna nemusí vrtat. Síť jednoduše připevníte pomocí háčků k těsnění okna. Díky široké barevné škále zvládnete sladit sítě s interiérem tak, aby na první pohled nerušily a plnily svoji praktickou úlohu. Večer si tak v klidu můžete rozsvítit světlo, aniž byste se museli bát náletů hmyzu.

Sítě do oken proti hmyzu

Dveřní síť je určená na terasy a balkony, ale i do velkých průchozích francouzských oken. Rám dveří je zpracován z kvalitního hliníku. Síť je vyrobená z pogumovaného sklovlákna a je odolná vůči povětrnostním vlivům i UV záření. Díky pogumování povrchu je také bezúdržbová a odolnější vůči poškození. Montáží síťových dveří ochráníte domácnost od drobného hmyzu.

Sítě do dveří proti hmyzu

POSUVNÁ DVEŘNÍ SÍŤ

POSUVNÁ PILSSÉ SÍŤ

Máte zájem o kalkulaci či více informací ohledně sítí proti hmyzu jak do oken tak dveří? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem zde.