Montáž vchodových dveří včetně dodání kvalitních produktů

Nabízíme vám služby v oblasti montáže vchodových dveří, kde představujeme řešení na míru pro každého zákazníka. S důrazem na kvalitu, bezpečnost a design, náš tým poskytuje nejen montáž vchodových dveří, ale také kompletní poradenské služby pro výběr ideálních domovních dveří včetně jejich dodání.


Domovní dveře Thermo65 s ocelovým dveřním křídlem a hliníkovou zárubní nabízejí dobré hodnoty tepelné izolace a díky 5bodovému bezpečnostnímu zámku poskytují vysokou ochranu proti vloupání. Další předností dveří Thermo65 je také velmi dobrý poměr cena / výkon.

Domovní dveře Thermo65

Domovní dveře ThermoSafe s bočním dílem - tento typ dveří poskytuje zvláště vysokou tepelnou izolaci díky hliníkovému rámu dveří s tloušťkou 80 mm a přerušeným tepelným mostem. Standardem je bezpečnostní výbava RC 3 s 5bodovým bezpečnostním zámkem a výběr více než 70 motivů: To jsou jen některé ze špičkových vlastností těchto domovních dveří ThermoSafe.

Domovní dveře ThermoSafe s bočním dílem

Domovní dveře ThermoSafe Hybrid - zvlášť vysokou tepelnou izolaci zajišťuje hliníkový dveřní rám 80 mm s přerušeným tepelným mostem. Dveře jsou standardně vybaveny 5násobným bezpečnostním zámkem v bezpečnostní třídě RC 4 u dveří bez prosklení a ve třídě RC 3 u dveří s prosklením. Předností modelů ThermoSafe Hybrid je práškově povlakovaný plech z ušlechtilé oceli, který se i při velkých rozdílech teploty vyznačuje vysokou tepelnou stabilitou.

Domovní dveře ThermoSafe Hybrid

Domovní dveře ThermoCarbon - nejlepší reprezentant v tepelné izolaci a nejlepší produkt bezpečnostní třídy mezi hliníkovými domovními dveřmi Hörmann. Exceluje hodnotami UD až cca 0,47 W/(m²·K) a vynikající standardně bezpečnostní výbavou RC 3 s 9bodovým zamykáním. Nadchnou vás i high-tech profilem křídla z hybridního materiálu z uhlíkových a skelných vláken.

Domovní dveře ThermoCarbon

Máte zájem o kalkulaci či více informací ohledně montáže vchodových dvěří? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem zde.