Vjezdové brány s pohonem i bez pohonu, včetně montáže a servisu

Specializujeme se na vjezdové brány s pohonem i bez pohonu. Nabízíme kompletní řešení od poradenství při výběru, až po montáž a servis. S našimi produkty získáte bezpečnost a spolehlivost. 


Křídlová brána se skládá ze dvou křídel zavěšených na nosných sloupech, konstrukce je tvořena pevnými jäcklovými profily, povrchově upravených dle požadavků zákazníka (pozink, komaxit, nátěr v jakékoliv barvě). Lze ovládat ručně, ale díky montáži pohonů na bránu již nemůže být vjezd na pozemek komfortnější! 

Křídlové brány

Posuvné brány jsou dnes již velmi oblíbeným řešením vjezdů k rodinným domům. Po otevření nezúží šířku průjezdu, odsouvají se podél oplocení, a proto bývají vhodné hlavně v situacích, kde se parkuje hned za vjezdem. Nejvíce využívané jsou také na pozemcích se stoupajícím terénem, tedy tam, kde by díky terénu nebylo možné otevřít křídla u křídlové brány. Brány dodáváme již kompletní, včetně C profilu, posuvných koleček, pohonu a montáže všech uvedených komponentů. U této brány je v každém případě nutné počítat s prostorem, který je potřeba pro zasunutí brány podél plotu při jejím otevírání. Tento prostor bývá zpravidla o cca 1/3 delší než šířka průjezdu. Před montáží je nutné provést betonáž námi dodaných sloupků, provedení betonáže závisí na domluvě, buďto si ji provádí zákazník sám nebo ji provedeme my.

Posuvné brány

Průmyslové posuvné brány Hörmann ze stabilních ocelových profilů dodáváme jako kompletní prvek s šířkou otvoru až 16 metrů. S montáží 2 protiběžných zařízení tak lze dosáhnout šířky až 32 metrů. Konstrukce je samonosná. Tyto brány jsou využívány zejména u vjezdů do průmyslových areálů.

Výhody: Minimální rozsah základových prací. Žádná montáž vodicích kolejnic, žádné poruchy chodu brány při náledí, sněhu nebo hrubém znečištění.

Průmyslové posuvné brány Hörmann

Jednoduchý a funkční pohon Hörmann RotaMatic pro křídlové brány. Osadit je možné křídlo až do šíře 4000 mm a váhy 400 kg.  Tento pohon je díky svému modernímu, štíhlému designu sladěn s vaší krásnou otočnou bránou. Příkladná je i jeho funkčnost a bezpečnost. Pohodlí pohonu se nemusíte vzdát ani bez přímého připojení na elektrickou rozvodnou síť. Umožňuje to montáž pohonu RotaMatic Akku-Solar na vaši bránu.

pohon Hörmann RotaMatic

Pohon Hörmann LineaMatic pro posuvné brány lze použít až do šířky brány 10 m a váhy 800 kg. Vynikajícími přednostmi pohonu posuvné brány LineaMatic jsou kompaktní, výškově nastavitelná skříň ze zinkového tlakového odlitku a umělé hmoty vyztužené skelným vláknem a spolehlivá elektronika pohonu.

Pohon Hörmann LineaMatic

Pohon Somfy pro křídlové brány je vhodný pro automatizaci křídlových bran s hmotností jednoho křídla do 400 kg a šířkou jednoho křídla do 4 m.
Teno pohon je navržen pro rezidenční instalace s počtem až 60 pracovních cyklů za den. Montáž je rychlá a intuitivní díky nastavitelným kotvicím konzolím, koncovým dorazům přístupným shora a s integrovanou LED diodou pro správné určení polohy. Tělo pohonu je vyrobeno z velmi kvalitních robustních materiálů, které zajistí maximální životnost a spolehlivost.

Pohon Somfy pro křídlové brány

Pohon Somfy pro posuvné brány je spolehlivé, vysoce odolné a tiché řešení pro automatizaci Vaší posuvné brány. Tento pohon je navržen pro rezidenční instalace s počtem až 30-ti pracovních cyklů za den. Montáž je rychlá a intuitivní díky elektronice 3S s LCD displejem. Tělo pohonu je vyrobeno z velmi kvalitních robustních materiálů, které zajistí maximální životnost a spolehlivost.

Pohon Somfy pro posuvné brány

Máte zájem o kalkulaci či více informací ohledně vjezdových bran, pohonů a jejich montáži? Kontaktujte nás telefonicky nebo e-mailem zde.